TOP Rosyjskie Chorzów!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje rosyjskie w Chorzowie! Nasz ranking prezentuje top lokali serwujących autentyczne rosyjskie smaki. Znajdź ulubione miejsce z kuchnią pełną tradycji, od pierogów po borszcz. Idealne zestawienie, by cieszyć się wyśmienitymi daniami w sercu Chorzowie. Sprawdź, które restauracje rosyjskie podbijają kulinarne listy przebojów miasta. Jesteśmy przewodnikiem po najlepszych rosyjskich smakach w Chorzowie, które zaspokoją Twoje kulinarne pragnienia. Zaplanuj wizytę już dziś!

  •  aleja Łani 1 - Chorzów

  • 5.00 (5)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do serca Chorzowa, gdzie Nowa Łania oczaruje Twoje zmysły. Nasza restauracja przy alei Łani 1 wita gości niepowtarzalną atmosferą, gdzie nowoczesność splata się z tradycją. Wnętrze, pełne ciepła i lokalnego charakteru, stwarza idealne warunki do degustacji naszych specjałów, w tym słynnych Rosyjskich. Każde danie jest tu świętem smaku, serwowanym z pasją i dbałością o najmniejszy detal. Przyjdź i poczuj, jak w Nowej Łani tradycyjne receptury odkrywają przed Tobą swoje nowe oblicze.
  •  Różana 4 - Chorzów

  • 5.00 (7)
  • Oczaruj się niezwykłym klimatem Groty Smaków, położonej w sercu Chorzowa przy Różanej 4. Nasza restauracja to prawdziwa perła kulinarna, oferująca dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zanurz się w smakach tradycji i pozwól, by Rosyjskie - nasze specjały kuchni wschodniej - przeniosły Cię w świat pełen aromatycznych przygód. Elegancki wystrój, przyjazna atmosfera i mistrzostwo w każdym daniu sprawią, że każda wizyta w Grocie Smaków będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do świata wybornych smaków i niezrównanej gościnności.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024