TOP Chińskie Wrocław!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje chińskie Wrocławiu! Przejrzyj nasz ranking i znajdź miejsca, które serwują autentyczne dania kuchni chińskiej, pełne smaku i aromatu. Sprawdź opinie, porównaj oceny i wybierz idealne miejsce na chiński obiad czy kolację. Twoje kulinarne podróże zaczynają się tutaj – od najlepszego dim sum, poprzez kaczki po pekińsku, aż po pikantne dania Syczuanu. Smakowite chińskie specjały w Wrocławiu czekają na Twoją wizytę. Smacznego!

  •  Strzegomska 206 - Wrocław, Fabryczna

  • 4.80 (10)
  • Zapraszamy do Złotego Smoka, gdzie na każdego gościa czeka kulinarna podróż pełna zróżnicowanych smaków. Nasz lokal, usytuowany w klimatycznej części miasta, to idealne miejsce, by zaznać przyjemności delektowania się wyjątkowymi potrawami i odprężenia w komfortowym otoczeniu. Oferujemy starannie przygotowywane posiłki, które łączą w sobie elementy różnych kuchni świata z wykorzystaniem wysokiej jakości składników. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia niepowtarzalnej atmosfery gościnności.
  •  Jedności Narodowej 77 - Wrocław, Śródmieście

  • 4.80 (5)
  • Odkryj egzotykę orientalnych smaków w sercu miasta, wizytując Mango Mama Nadodrze. Nasze miejsce to kulinarny azyl, gdzie aromatyczne potrawy z różnych zakątków Azji są przygotowywane z zamiłowaniem do tradycji. Odkryj tajemnice dalekowschodnich kuchni, gdzie każdy składnik ma swoje znaczenie i przyczynia się do niepowtarzalnego doświadczenia. W Mango Mama Nadodrze proponujemy menu, które zadowoli zarówno miłośników intensywnych doznań, jak i zwolenników subtelniejszych smaków. Zapraszamy na ulicę Jedności Narodowej, gdzie czeka na Ciebie podróż po kulinarnym świecie Azji.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024