TOP Śródziemnomorskie Gdańsk!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje śródziemnomorskie w sercu Gdańsku! Nasz ranking prezentuje wyjątkowe miejsca, gdzie smak i aromat Morza Śródziemnego ożywają na talerzu. Znajdź idealne miejsce na pyszną paellę, grecką sałatkę czy włoską pizzę. Poczuj klimat ciepłych krajów, nie wychodząc z Gdańsku. Zapraszamy do odkrywania kulinarnych perełek śródziemnomorskiej kuchni. Sprawdź już teraz, które lokale zostały najwyżej ocenione i zarezerwuj stolik w najlepszej restauracji śródziemnomorskiej w Gdańsku!

  •  Targ Węglowy 27 - Gdańsk

  • 5.00 (8)
  • Zapraszamy do Mykonos, naszej greckiej enklawy zatopionej w miejskim zgiełku, gdzie każda wizyta to jak odprężająca wyprawa w ciepłe zakątki Morza Śródziemnego. Przenieś się w świat, w którym pasja do kulinarnej doskonałości przenika przez każdy szczegół. Tutaj, w sercu tradycji spotyka się ze świeżością nowych inspiracji, tworząc wyjątkową atmosferę. Odkryj miejsce, gdzie serdeczność i zaangażowanie tworzą idealne tło dla niezliczonych chwil rozkoszy podniebienia. W Mykonos każde spotkanie przy stole to pełna harmonii symfonia doznań, gdzie każdy składnik opowiada własną historię, a myśli odpływają ku błękitnym brzegom.
  •  Aleja Grunwaldzka 472 - Gdańsk

  • 5.00 (5)
  • Zachwyć się kulinarnym światem LOBSTER, gdzie świeże smaki morza łączą się z finezją Śródziemnomorskiej kuchni. Zlokalizowany w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 472, restauracja zaprasza na wyjątkową podróż smakową. Przytulna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, że każda wizyta będzie wyjątkowym doświadczeniem. Skosztuj naszych specjałów, takich jak aksamitne zupy rybne, bogate risotta czy perfekcyjnie przyrządzone langusty. Odkryj LOBSTER – Twoje miejsce na kulinarnej mapie Trójmiasta.
  •  Stara Stocznia 2 - Gdańsk

  • 4.67 (6)
  • Poczuj magię smaków w restauracji XOXO, położonej w sercu Gdańska przy Starej Stoczni. Nasze menu wyróżnia się świeżością składników i inspiracjami z kuchni śródziemnomorskiej, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne. Odkryj nasze specjały, takie jak aromatyczne risotto, delikatne owoce morza i wyśmienite, soczyste steki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. XOXO to miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a każdy posiłek staje się podróżą po najsmaczniejszych zakątkach basenu Morza Śródziemnego.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024