TOP Sushi Gdynia!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze sushi w Gdyni! Nasz ranking prezentuje top restauracje sushi, wybierane przez koneserów i miłośników japońskiej kuchni. Znajdź idealne miejsce na sushi w sercu Gdyni. Zapoznaj się z opiniami, ocenami i rekomendacjami, które pomogą Ci wybrać sushi idealnie dopasowane do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego Maki, wykwintnego Nigiri czy innowacyjnego Sashimi, nasza lista zawiera najświeższe i najwyżej oceniane sushi w Gdyni. Smakuj najlepsze rolki w mieście dzięki naszemu przewodnikowi po sushi!

  •  Starowiejska 40A - Gdynia

  • 5.00 (3)
  • Odkryj kulinarny świat pełen wyjątkowych doznań w Honolulu wise food stand out, gdzie tradycja łączy się z innowacją. Pozwól sobie na gastronomiczną podróż, która przeniesie Cię do różnych zakątków świata, z akcentami inspirowanymi międzynarodową kuchnią. Każda potrawa to kompozycja wyselekcjonowanych, świeżych składników. Zapraszamy do naszej lokalizacji w centrum miasta, gdzie czeka na Ciebie niezapomniane doświadczenie kulinarne. Przygotuj się na festiwal smaków, gdzie każdy kęs otwiera drzwi do nieznanego wymiaru przyjemności.
  •  Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 2 - Gdynia

  • 5.00 (5)
  • Zobacz, jak smakuje prawdziwa Japonia w sercu Gdyni! Sushi Fresh oferuje wyrafinowaną przygodę dla Twoich zmysłów, serwując mistrzowskie sushi przygotowane przez doświadczonych sushi mistrzów. Ciesz się świeżością najlepszej jakości składników, które w połączeniu z tradycyjną techniką tworzenia sushi, tworzą dzieła kulinarnego sztuki. Od delikatnych nigiri, przez bogate w smaku rollsy, aż po innowacyjne sashimi – każdy kęs jest świętowaniem bogactwa smaków. Sushi Fresh to nie tylko posiłek, to podróż kulinarna, która pozostawi Cię z niezapomnianymi wspomnieniami. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 2 i skosztowania prawdziwej esencji sushi!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024