TOP Makarony Jelenia Góra!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze makaronowe smaki w Jeleniej Górze! Nasz ranking restauracji prezentuje topowe miejsca, gdzie makarony to prawdziwa specjalność. Zestawienie najlepszych lokali z makaronami, aktualne recenzje i oceny. Poznaj makaronowe hity Jeleniej Górze, które podbijają podniebienia! Idealne miejsce dla fanów włoskich przysmaków oraz wszelkich wariantów makaronowych. Sprawdź, gdzie w Jeleniej Górze zjesz najlepsze spaghetti, penne, tagliatelle czy fusilli. Wyszukaj idealną restaurację na makaronową ucztę!

  •  Górna 9 - Jelenia Góra

  • 5.00 (4)
  • Zasmakuj niezwykłej atmosfery Szarego Pieca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Położony w sercu Jeleniej Góry przy ulicy Górnej 9, nasz lokal oferuje nie tylko wyśmienite makarony, ale również wyjątkowe doznania kulinarne. Drewniane elementy wystroju, miękki blask świec i przytulne oświetlenie tworzą niepowtarzalny klimat, idealny na romantyczną kolację czy rodzinny obiad. Przekonaj się, jak smakuje pasja gotowania w towarzystwie doskonałego wina i czarującej obsługi. Zapraszamy do Szarego Pieca – miejsca, gdzie każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem.
  •  plac Ratuszowy 11 - Jelenia Góra

  • 4.71 (7)
  • Zobacz, jak w Oliwa i Czosnek, położonym w malowniczym zakątku Jeleniej Góry przy placu Ratuszowym 11, smaki Włoch ożywają w niepowtarzalnych kompozycjach. Nasza specjalność to makarony, które tworzymy z pasją, czerpiąc inspiracje z regionalnych przepisów. Każde danie to połączenie świeżych składników, aromatycznych ziół i kunsztu kulinarnego naszych mistrzów kuchni. Przyjdź i doświadcz wyjątkowości naszych dań, gdzie oliwa z oliwek i czosnek tworzą podstawę niezapomnianych doznań smakowych. Zapraszamy serdecznie do odkrycia pełni smaku prawdziwej kuchni włoskiej!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024