TOP Bliskowschodnie Kraków!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje bliskowschodnie Krakowie! Nasz ranking prezentuje wyjątkowe miejsca, gdzie możesz delektować się orientalnymi smakami. Sprawdź, które lokale bliskowschodnie w Krakowie królują w naszej klasyfikacji. Czy to tradycyjne hummusy, aromatyczne kebaby, czy wyśmienite falafele – znajdź swoje ulubione dania i restauracje bliskowschodnie, które podbijają kulinarną scenę Krakowie. Idealne zestawienie dla smakoszy bliskowschodnich przysmaków!

  •  Miodowa 25 - Kraków, Nowa Huta

  • 4.67 (6)
  • Odwiedź Kuchnia Domowa Sąsiedzi, gdzie serce Krakowa bije w rytmie kulinarnych tradycji. Tu, na Miodowej 25, odkryjesz esencję domowych smaków w otoczeniu, które zachwyca ciepłem i gościnnością. Nasza karta to podróż po największych klasykach polskiej kuchni - od soczystych mięsnych dań, przez aromatyczne zupy, aż po chrupiące placki ziemniaczane. Każde danie to hołd dla lokalnych składników i receptur, które przetrwały próbę czasu. W Kuchnia Domowa Sąsiedzi każdy posiłek to nie tylko uczta dla podniebienia, ale i dla duszy. Zapraszamy do miejsca, gdzie tradycja spotyka się z pasją gotowania.
  •  Starowiślna 36 - Kraków, Nowa Huta

  • 4.77 (13)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do serca Bliskiego Wschodu z ZAYTOUNA kuchnia syryjska, położoną w zabytkowym Kazimierzu, Krakowie. Odkryj autentyczne smaki Syrii w przytulnej, pełnej życia atmosferze, gdzie tradycyjne dekoracje łączą się z ciepłem gościnności. Poczuj się jak w domu, delektując się wyśmienitymi specjałami, takimi jak aromatyczne kebaby, kremowe hummusy czy soczyste mięsa z grilla. ZAYTOUNA to miejsce, gdzie każdy posiłek jest świętowaniem bogactwa orientalnych tradycji kulinarnej radości.
  •  Szeroka 22 - Kraków, Nowa Huta

  • 5.00 (7)
  • Zasmakuj w egzotycznych smakach Bliskiego Wschodu w samym sercu krakowskiego Kazimierza w restauracji Al Medina. Odkryj nasze specjały, które przeniosą Twoje zmysły w podróż po zakamarkach orientalnej kuchni. Wybierając nasze aromatyczne hummusy, soczyste kebaby i tradycyjne tajine, zanurzysz się w świecie intensywnych smaków i aromatów. Każde danie, przygotowywane z największą starannością według autentycznych receptur, sprawi, że poczujesz się jak na ulicach starożytnej Medyny. Zapraszamy do Al Medina, gdzie gościnność i kulinarna perfekcja są zawsze na pierwszym miejscu.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024