TOP Tajskie Łódź!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje tajskie Łodzi. Sprawdź nasz ranking i znajdź miejsce idealne dla miłośników orientalnych smaków. Tajskie przysmaki, autentyczne curry, pad thai i wiele więcej – wszystko w jednym miejscu. Przejrzyj opinie, oceny i wybierz najlepszą tajską kuchnię Łodzi. Doskonały wybór na każdą okazję.

  •  Ks. Adama Naruszewicza 4 - Łódź, Górna

  • 4.50 (6)
  • Odkryj kulinarną podróż w sercu miasta, gdzie smaki orientu łączą się z lokalną atmosferą. Mały TAJ to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde danie jest przygotowywane z dbałością o detale. Ciesz się chwilą relaksu w naszym eleganckim wnętrzu lub wybierz się na posiłek w otoczeniu natury w naszym przyjemnym ogródku. Tu, w każdym kęsie, odnajdziesz esencję dalekich podróży, bez potrzeby opuszczania miasta. Zapraszamy do Małego TAJ, gdzie każdy posiłek jest okazją do stworzenia niezapomnianych wspomnień.
  •  11 Listopada 39F - Łódź, Manufaktura

  • 4.40 (10)
  • Odkryj orientalne smaki w sercu Łodzi w Limonka - Kuchnia Tajska, gdzie tradycja spotyka nowoczesność. Umiejscowione w zabytkowej Manufakturze, przy ulicy 11 Listopada 39F, to miejsce przenosi gości w kulinarną podróż po Tajlandii. Wyselekcjonowane składniki i autentyczne receptury sprawiają, że dania takie jak aromatyczne curry, pikantne zupy czy świeże sajgonki zachwycają intensywnością smaków i barw. Limonka to nie tylko smak, ale i doświadczenie – tutaj każdy posiłek to uczta dla zmysłów. Zapraszamy do odkrycia tajemnic tajskiej kuchni w niepowtarzalnej atmosferze!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024