TOP Zupy Mysłowice!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje serwujące zupy w Mysłowicach. Przejrzyj nasz aktualny ranking i znajdź miejsce, które zaspokoi Twoje kulinarne pragnienia. Sprawdź opinie, menu i wybierz najlepszą zupę w mieście. Idealne zestawienie dla miłośników wyśmienitych bulionów, kremów i chłodników. Z nami zawsze trafisz na smakowite i aromatyczne zupy w Mysłowicach, które zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy do odkrywania topowych lokali z zupami, niezależnie od pory roku!

  •  Mikołowska 40 - Mysłowice

  • 4.29 (7)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do serca Mysłowic, gdzie Nie-Bo - Anita Mendera wita smakoszy wyjątkowymi daniami. Nasze specjały, w tym bogate i aromatyczne Zupy, są przygotowywane z pasją i lokalnych składników. Odkryj miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy kęs to uczta dla zmysłów. Przyjdź do nas na Mikołowskiej 40 i pozwól, by smaki Nie-Bo porwały Cię w niezapomnianą podróż kulinarną. Smak, który pozostaje w pamięci – to właśnie tutaj. Zapraszamy!
  •  Rynek 3 - Mysłowice

  • 4.43 (7)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do serca Śląska, gdzie Bistro SZAROTKA w Mysłowice na Rynku 3 kusi smakoszy wyjątkowymi składnikami i domowymi przepisami. Odkryj tajemnicę naszych aromatycznych Zup, przygotowywanych z lokalnych produktów pełnych naturalnych smaków. Czy to bogata, satysfakcjonująca żurek na prawdziwym zakwasie, czy też delikatna, rozgrzewająca zupa z sezonowych warzyw - każda łyżka to uczta dla podniebienia! Przyjdź i przekonaj się, jak smakuje tradycja zmieszana z nowoczesnością w przytulnej atmosferze SZAROTKI. Zapraszamy!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024