TOP Grill Olsztyn!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze grille w Olsztynie! Nasz ranking restauracji prezentuje topowe miejsca, gdzie grillowanie to prawdziwa sztuka. Szukasz idealnego steaka, soczystego burgera czy doskonałych żeber? Tutaj znajdziesz aktualne opinie, oceny i rekomendacje najlepszych grill-barów i restauracji serwujących grillowane przysmaki w Olsztynie. Zapraszamy do sprawdzenia, gdzie warto wybrać się na niezapomniane doznania kulinarne z grillem w roli głównej. Smakuj każdy kąsek w najlepszych lokalach w Olsztynie!

 •  Prosta 38 - Olsztyn

 • 4.64 (11)
 • Odkryj kulinarne arcydzieło w samym centrum miasta, gdzie Steakownia Steak House zaprasza na ucztę dla zmysłów. W naszym lokalu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Oferujemy dania przygotowane z największą starannością i pasją, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Wybór naszej restauracji to decyzja o niezapomnianym doświadczeniu, gdzie jakość i świeżość składników grają główne role. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i zasmakuj w prawdziwej kulinarii, którą serwujemy w niepowtarzalnej atmosferze.
 •  Bp. T. Wilczyńskiego 6c - Olsztyn

 • 4.78 (9)
 • Zapraszamy do restauracji Na Rogu Czasu, ukrytej perły gastronomicznej, gdzie każda wizyta przeniesie Cię w niezapomniane rejony smaku i stylu. Tutaj ciepło i gościnność tworzą idealne tło dla każdego spotkania. Odkryj miejsce, gdzie każdy posiłek zamienia się w wyjątkową celebrację, a tradycja spotyka się z nowoczesnością, kreując niepowtarzalne doznania kulinarne. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i zrób z Na Rogu Czasu swoją oazę spotkań i relaksu.
 •  Stare Miasto 4/6 - Olsztyn

 • 4.86 (7)
 • Zapraszamy do odkrycia Loft 2.0 w Olsztynie – miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w kulinarnym wydaniu. W samym sercu miasta, ten lokal zachwyca niepowtarzalną atmosferą i dbałością o detale. Podążając za najnowszymi trendami gastronomicznymi, Loft 2.0 oferuje szeroki wybór dań przygotowywanych z myślą o różnorodnych preferencjach smakowych. Każdy posiłek serwowany w naszej restauracji to wynik połączenia świeżych składników z kreatywnością naszych kucharzy. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście do gotowania, które stawia na jakość i oryginalność, zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zapraszamy na wyjątkowe doznania kulinarne w Loft 2.0, gdzie każda wizyta staje się niezapomnianym przeżyciem.
 •  Żołnierska 4 - Olsztyn

 • 4.75 (8)
 • Zapraszamy do restauracji Kardamon, gdzie każdy posiłek staje się uczuciem. W naszym lokalu przenikają się dawne receptury z nowoczesnym podejściem do sztuki kulinarnej. Pozwól się zaskoczyć harmonią smaków, które wydobywamy z różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych produktów. Znajdujemy się w sercu miasta, gdzie czeka na Ciebie przestrzeń stworzona z myślą o miłośnikach prawdziwych kulinarnych odkryć. Kardamon to miejsce, które z pasją wprowadza w świat wyjątkowych doznań, serwując dania przygotowywane z dbałością o każdy detal.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024