TOP Burger Ostrów Wielkopolski!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze burgery w Twoim mieście! Nasze zestawienie to przewodnik po topowych burgerowniach Ostrówie Wielkopolskim. Przejrzyj oceny, opinie i znajdź idealne miejsce na soczystego burgera. Ranking aktualizowany regularnie – sprawdź, gdzie serwują mistrzowskie burgery Ostrówie Wielkopolskim. Niezależnie od tego, czy szukasz klasyków, czy nowych smaków, u nas znajdziesz burgery, które podbiją Twoje kubki smakowe. Z nami zawsze trafisz na burgerowe hot spoty Ostrówie Wielkopolskim.

  •  Rynek 35 - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (7)
  • Poczuj niepowtarzalny klimat Burgerowni Paśnik, położonej w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego. Tu, na Rynku 35, miłośnicy prawdziwie amerykańskich smaków odnajdą swoje kulinarne niebo. Nasze burgery, przygotowywane z pasją i lokalnych składników, zapewniają nie tylko wyjątkową rozkosz dla podniebienia, ale i satysfakcję z wyboru zdrowego, pełnowartościowego posiłku. Dołącz do grona smakoszy, którzy pokochali nasze specjały. Odwiedź nas i przekonaj się, dlaczego Burgerownia Paśnik to nie tylko restauracja – to doświadczenie, które zmienia wszystko, co wiesz o burgerach.
  •  Rynek 13 - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (7)
  • Zasmakuj niepowtarzalnej atmosfery irlandzkiego pubu w sercu Ostrowa Wielkopolskiego! O’STRÓW IRISH PUB&RESTAURANT to miejsce, gdzie tradycja spotyka się ze smakiem. Znajdziesz tu wyjątkowe burgery, przygotowywane z pasją i najlepszej jakości składników. Każdy kąsek to podróż po najciekawszych smakach Irlandii i kulinarnych innowacji. Nie zapominamy też o szerokiej gamie craftowych piw i whiskey, które doskonale komponują się z naszymi daniami. Przyjdź do nas na Rynek 13 i poczuj ducha prawdziwie irlandzkiej gościnności!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024