TOP Bar mleczny Płock!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze Bary Mleczne w Płocku! Nasz ranking prezentuje topowe miejsca, gdzie smak domowego jedzenia łączy się z tradycją i przystępnymi cenami. Szukasz ulubionego Baru Mlecznego czy nowych kulinarnych doznań? Przejrzyj listę polecanych lokali, porównaj opinie i wybierz miejsce idealne dla swoich smakowych preferencji. Z nami zawsze znajdziesz aktualne informacje o najlepszych Barach Mlecznych w Płocku. Zapraszamy do odkrywania wyjątkowych smaków i lokalnych specjałów w twoim mieście!

  •  Tumska 13 - Płock

  • 4.71 (7)
  • Zachwyć się prostotą i autentycznością smaków w Barze Mlecznym "Tumska" w sercu malowniczego Płocka. Tu, przy ulicy Tumska 13, tradycja współgra z domowym ciepłem, a każdy kęs naszych specjałów, jak kultowe pierogi czy aromatyczna zupa dnia, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Ciesz się posiłkiem w otoczeniu, które emanuje nostalgiczna atmosferą PRL-u, jednocześnie oferując komfort i przyjazną obsługę. "Tumska" to nie tylko smak, to uczucie powrotu do korzeni i chwila spokoju w zgiełku codzienności. Zapraszamy do stołu!
  •  Tysiąclecia 10 - Płock

  • 4.50 (4)
  • Spróbuj wyjątkowych smaków w BAR EXPRESS -Z. MOKRZKA A. MOKRZKI, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasz lokal w sercu Płocka przy Tysiąclecia 10 słynie z autorskich przepisów i domowej atmosfery. Poczuj magię prawdziwej polskiej kuchni, degustując nasze specjały takie jak pierogi ręcznie lepione według rodzinnego przepisu czy aromatyczny rosół z makaronem jak u babci. Każde danie przygotowujemy z pasją i najlepszych lokalnych produktów. Odwiedź nas i przekonaj się, że BAR EXPRESS to nie tylko posiłek, to przeżycie, które zapamiętasz na długo!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024