TOP Pieczywo Sopot!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze piekarnie i lokale oferujące wyśmienite pieczywo Sopocie. Przejrzyj nasz szczegółowy ranking, aby znaleźć miejsca cenione za świeżość, smak oraz jakość pieczywa. Idealne przekąski, chrupiące bagietki, tradycyjny chleb – wszystko to znajdziesz, korzystając z naszej listy polecanych punktów Sopocie. Z nami zawsze będziesz wiedzieć, gdzie udać się po najlepsze pieczywo w mieście, niezależnie od tego, czy szukasz lokalnej piekarni, czy kawiarni z pieczywem na świeżo. Sprawdź już teraz i ciesz się smakiem doskonałego pieczywa Sopocie!

  •  Fryderyka Chopina 36 - Sopot

  • 4.67 (6)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do serca Sopotu, gdzie Piekarnia Cukiernia Sopot Mersa czaruje swoimi wyjątkowymi smakami. Przeżyj niezapomniane chwile w towarzystwie świeżego, chrupiącego pieczywa, które tworzone jest tu według tradycyjnych, sprawdzonych receptur. Poczuj magiczną atmosferę miejsca, w którym każdy kąsek jest pieczołowicie przygotowywany z myślą o miłośnikach prawdziwego, domowego smaku. Odwiedź nas na ulicy Fryderyka Chopina 36 i daj się porwać pasji, z jaką tworzymy nasze wypieki. Niech każdy dzień zaczyna się od kromki szczęścia z Piekarni Cukierni Sopot Mersa!
  •  Bohaterów Monte Cassino 50 - Sopot

  • 4.67 (9)
  • Spróbuj wyjątkowych smaków, które oferuje Piekarnia - Cukiernia Andrzej Szydłowski, położona w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 50. Nasza rodzinna piekarnia znana jest z miłości do tradycji i pasji do pieczenia. Pieczywo, które tu znajdziesz, wypiekane jest według sprawdzonych, domowych receptur. Dajemy Ci nie tylko chleb, ale kawałek historii Sopotu. Wybierz się w kulinarną podróż w czasie, gdzie każdy kęs jest pełen aromatu i najwyższej jakości składników. Odwiedź nas i poczuj smak prawdziwego piekarniczego rzemiosła!
  •  Tadeusza Kościuszki 12B - Sopot

  • 4.71 (7)
  • Zanurz się w aromatyczny świat Piekarni - Cukierni Andrzej Szydłowski, gdzie każdy kęs staje się symfonią smaków. Położona w sercu Sopotu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 12B, ta rodzinna piekarnia słynie z mistrzowskiego pieczywa, które wypiekane jest z pasją i według tradycyjnych receptur. Odkryj tajemnicę doskonałego chrupiącego chleba, delektuj się wyrafinowanymi ciastami i pozwól, by słodkości z naszej cukierni umiliły każdy dzień. Zapraszamy do miejsca, gdzie jakość spotyka się z niezapomnianym smakiem – Piekarnia - Cukiernia Andrzej Szydłowski to więcej niż piekarnia, to kulinarna podróż, której nie można przegapić.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024