TOP Indyjskie Toruń!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje indyjskie w Twoim mieście! Sprawdź aktualny ranking i wybierz miejsce z autentyczną kuchnią indyjską w Toruniu. Znajdź ulubione smaki Indii, od tradycyjnego curry po aromatyczne biryani. Doskonałe recenzje, wysoka jakość potraw i niezapomniane wrażenia kulinarne – wszystko to w jednym miejscu. Porównaj topowe lokale indyjskie i wybierz swój numer jeden. Indyjskie przysmaki czekają na Ciebie w Toruniu. Smakuj i odkrywaj z nami!

  •  Prosta 19 - Toruń

  • 4.78 (9)
  • Zapraszamy do Royal India, gdzie odkryjesz czar egzotycznej podróży kulinarnych doznań. W sercu miasta czeka na Ciebie oaza smaków, w której tradycyjne techniki gotowania łączą się z pasją do tworzenia niezapomnianych wrażeń. Pozwól się zaskoczyć bogactwem aromatów i różnorodnością dań, gdzie każdy składnik został starannie wyselekcjonowany. Royal India to miejsce, gdzie każdy posiłek staje się okazją do świętowania różnorodności i harmonii smaków. Zapraszamy do miejsca, w którym miłość do kulinarnej sztuki tworzy niezwykłe kompozycje na talerzu.
  •  Małe Garbary 21 - Toruń

  • 4.67 (9)
  • Zachwyć się egzotycznymi smakami prosto z serca Indii w restauracji Spice India, położonej w malowniczym Toruniu przy Małe Garbary 21. Pozwól, aby nasze autentyczne dania, przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami i z najlepszych składników, przeniosły Cię w kulinarną podróż po najdalszych zakątkach Indii. Odkryj bogactwo przypraw i aromatów w naszych specjałach takich jak aromatyczne curry, pikantne tandoori i kremowe masala. Każde danie, serwowane w gościnnej atmosferze, sprawi, że Spice India stanie się Twoim ulubionym miejscem na mapie kulinarnych doznań. Zapraszamy na niezapomniane doświadczenie pełne smaku i kultury!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024