TOP Śródziemnomorskie Toruń!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje śródziemnomorskie w sercu Toruniu! Nasz ranking prezentuje wyjątkowe miejsca, gdzie smak i aromat Morza Śródziemnego ożywają na talerzu. Znajdź idealne miejsce na pyszną paellę, grecką sałatkę czy włoską pizzę. Poczuj klimat ciepłych krajów, nie wychodząc z Toruniu. Zapraszamy do odkrywania kulinarnych perełek śródziemnomorskiej kuchni. Sprawdź już teraz, które lokale zostały najwyżej ocenione i zarezerwuj stolik w najlepszej restauracji śródziemnomorskiej w Toruniu!

  •  Przedzamcze 6B - Toruń

  • 5.00 (5)
  • Odkryj kulinarny świat Piernicova, gdzie każde danie to dzieło sztuki kulinarnej. W samym sercu miasta, to miejsce stanowi oazę dla smakoszy, pragnących poczuć magię prawdziwej gastronomii. Nasze menu, inspirowane różnorodnością kuchni świata, zapewnia niezliczone doznania dla podniebienia. W Piernicovej każdy posiłek to harmonijne połączenie starannie dobranych składników, które razem tworzą niezapomnianą symfonię smaków. Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody kulinarnej, której echa zostaną z Wami na długo.
  •  Szeroka 9 - Toruń

  • 4.86 (7)
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej wyjątkowej restauracji w samym sercu miasta, gdzie każdy posiłek jest przygotowywany z pasją i dbałością o detale. W Szeroka № 9 każda wizyta to wyjątkowe doświadczenie kulinarne, dzięki różnorodności i bogactwu smaków, które zadowolą każdego smakosza. Nasze menu, inspirowane różnymi kuchniami, oferuje szeroki wybór dań, które z pewnością pobudzą Twoje zmysły. Wnętrze restauracji jest równie wyjątkowe, zapewniając przytulną i ciepłą atmosferę, która sprawia, że każdy posiłek jest nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i dla ducha. Odkryj z nami piękno prostoty i elegancji w każdym daniu. Zapraszamy do Szeroka № 9, gdzie smak spotyka się z tradycją i nowoczesnością.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024