TOP Sandwiche Wałbrzych!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze miejsca z sandwiczami w Wałbrzychu! Nasz ranking prezentuje top restauracje, które serwują niezrównane sandwiche. Dowiedz się, gdzie znajdziesz ulubione kanapki, poznaj menu i opinie klientów. Idealne zestawienie dla miłośników sandwiczy, niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Wałbrzychu, czy turystą. Z nami zawsze trafisz na smakowite i świeże sandwiche w Wałbrzychu. Zapraszamy do odkrywania kulinarnych perełek miasta - z nami każdy sandwicz to uczta dla podniebienia!

  •  Generała Józefa Zajączka 9a - Wałbrzych

  • 4.78 (9)
  • Ciesz się wyjątkowymi składnikami, które wyróżniają House Burger w Wałbrzychu! Położony przy ulicy Generała Józefa Zajączka 9a, nasz lokal słynie z oryginalnych burgerów, które podbijają podniebienia. Nasze specjały to nie tylko tradycyjne Sandwiche, ale i unikalne kompozycje smaków. Dołącz do grona smakoszy i poznaj sekret doskonałych burgerów, gdzie każdy kęs to podróż po krainie wyśmienitych wrażeń. Domowe bułki, wyselekcjonowane mięso, świeże dodatki i autorskie sosy – to przepis na sukces naszych burgerów. Przyjdź i przekonaj się sam!
  •  Juliusza Słowackiego 22 - Wałbrzych

  • 4.80 (10)
  • Wyrusz w kulinarną podróż do Baru Tost, gdzie smak wyjątkowych kanapek łączy się z niepowtarzalną atmosferą. Położony w sercu Wałbrzycha przy ulicy Juliusza Słowackiego 22, nasz lokal to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Przytulne wnętrze, ciepła aura i przyjazny personel sprawią, że poczujesz się jak w domu. W Barze Tost każdy detal ma znaczenie – od wyselekcjonowanych składników, po sposób podania każdego sandwicza. Przyjdź i przekonaj się, że kanapka może być dziełem sztuki, a posiłek – prawdziwą ucztą dla zmysłów.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024