TOP Potrawy z kurczaka Wrocław!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje oferujące potrawy z kurczaka w Wrocławiu. Sprawdź ranking i znajdź miejsce idealne dla swoich kulinarnych preferencji. Smakowite dania, wyśmienite przepisy i najlepsze kąski z kurczaka czekają na Ciebie. Z nami odkryjesz, gdzie w Wrocławiu zjesz najpyszniejszego kurczaka w mieście. Idealne zestawienie dla smakoszy i miłośników drobiu. Zapoznaj się z opiniami, menu i wyjątkowymi specjałami. Twoja kulinarne podróż po potrawach z kurczaka zaczyna się tutaj!

  •  Wyścigowa 2 - Wrocław, Krzyki

  • 4.63 (8)
  • Zapraszamy do odkrywania niezapomnianych doznań kulinarnej podróży w Chinkalnii, gdzie pasja do gotowania spotyka się z miłością do tradycji. Ta perła gastronomiczna, zlokalizowana w sercu miasta, jest uznanym miejscem, gdzie każdy posiłek jest hołdem dla dziedzictwa kulinarnego. Wnętrze restauracji tętni życiem i tworzy atmosferę domowego ciepła. W Chinkalnii kulinarna wyobraźnia łączy się z rzemiosłem, dając w efekcie potrawy, które urzekają bogactwem i głębią smaków. To miejsce, gdzie każda wizyta jest okazją do celebrowania chwil pełnych smaku i autentycznej radości z jedzenia.
  •  Antoniego Słonimskiego 1a - Wrocław, Psie Pole

  • 4.50 (6)
  • Zapraszamy do Przewagi Bistro, klejnotu kulinarnego, gdzie każde danie to uczta dla zmysłów. Oferujemy szeroki wybór dań kuchni współczesnej, inspirowanych tradycyjnymi smakami. Nasze menu jest owocem pasji i kreatywności naszych szefów kuchni, którzy wykorzystują wyłącznie starannie wyselekcjonowane składniki. W naszym przytulnym wnętrzu, położonym w sercu Psiego Pola, możesz oddać się błogiemu relaksowi i celebrować każdy posiłek. Przewaga Bistro to miejsce, gdzie każda wizyta staje się niezapomnianą opowieścią kulinarnej przyjemności.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024