TOP Śródziemnomorskie Zabrze!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje śródziemnomorskie w sercu Zabrzu! Nasz ranking prezentuje wyjątkowe miejsca, gdzie smak i aromat Morza Śródziemnego ożywają na talerzu. Znajdź idealne miejsce na pyszną paellę, grecką sałatkę czy włoską pizzę. Poczuj klimat ciepłych krajów, nie wychodząc z Zabrzu. Zapraszamy do odkrywania kulinarnych perełek śródziemnomorskiej kuchni. Sprawdź już teraz, które lokale zostały najwyżej ocenione i zarezerwuj stolik w najlepszej restauracji śródziemnomorskiej w Zabrzu!

  •  Ignacego Paderewskiego 28 - Zabrze

  • 4.00 (3)
  • Zapraszamy do u Greka, prawdziwej oazy smaków inspirowanych kulturą Morza Śródziemnego, znajdującej się w sercu miasta. Tutaj każda kompozycja kulinarna staje się uczciwą celebracją kuchni, która czerpie z bogactwa regionalnych tradycji. Jesteśmy przekonani, że nasze potrawy zadowolą poszukiwaczy autentycznych wrażeń smakowych, oferując im nie tylko posiłek, ale prawdziwą podróż przez klasyczne i nowoczesne interpretacje kuchni. U Greka, to miejsce, gdzie miłośnicy dobrej kuchni mogą oddać się przyjemności wspólnego stołowania w przytulnej atmosferze. Zapraszamy do doświadczenia naszej gościnności i odkrycia bogactwa smaków!
  •  Bytomska 44 - Zabrze

  • 4.83 (6)
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, gdzie sztuka kulinarnej kreacji łączy się z inspiracjami z różnych zakątków świata. Położona w malowniczym miejscu, nasze wnętrza tworzą idealną scenerię dla wyjątkowych momentów przy stole. Cieszymy się, że możemy zaoferować bogate doświadczenia smakowe, które są wynikiem połączenia tradycyjnego podejścia z nowoczesną interpretacją. Nasza kuchnia, pełna różnorodności, oferuje dania przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Każda wizyta w naszym lokalu to podróż przez rozmaite palety smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Serdecznie zapraszamy, abyście sami przekonali się o niezwykłości naszej oferty, która z pewnością pozostawi miłe wspomnienia.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024