TOP Pieczywo Ostrów Wielkopolski!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze piekarnie i lokale oferujące wyśmienite pieczywo Ostrówie Wielkopolskim. Przejrzyj nasz szczegółowy ranking, aby znaleźć miejsca cenione za świeżość, smak oraz jakość pieczywa. Idealne przekąski, chrupiące bagietki, tradycyjny chleb – wszystko to znajdziesz, korzystając z naszej listy polecanych punktów Ostrówie Wielkopolskim. Z nami zawsze będziesz wiedzieć, gdzie udać się po najlepsze pieczywo w mieście, niezależnie od tego, czy szukasz lokalnej piekarni, czy kawiarni z pieczywem na świeżo. Sprawdź już teraz i ciesz się smakiem doskonałego pieczywa Ostrówie Wielkopolskim!

  •  Profesora Kaliny 80A - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (5)
  • Poznaj smaki prawdziwego pieczywa w Piekarni MIMA Sp.j. Sikora i wspólnicy! Nasz zakład w Ostrów Wielkopolski to królestwo tradycyjnych receptur i piekarniczej pasji. Kuszące chleby, chrupiące bagietki, a do tego wyjątkowe wypieki, które rozpieszczają podniebienie – wszystko tu smakuje jak z domowej kuchni. Przyjdź i odkryj sekret naszej sławy – pieczywo, które codziennie wyrabiane jest z miłością i najlepszych, lokalnych składników. MIMA to nie tylko smak – to tradycja piekarnicza, którą tworzymy z myślą o Tobie.
  •  Bartosza Głowackiego 80A - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (10)
  • Oczaruj się niezwykłymi smakami, jakie oferuje PIEKARNIA Sp.J. ZENON I KRYSTYNA WIECZOREK, zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Bartosza Głowackiego 80A. Nasze pieczywo to symfonia smaku i tradycji, wypiekane z miłością i dbałością o najdrobniejsze detale. Wyróżniamy się bogactwem wyboru - od chrupiących bagietek, przez aromatyczne chleby z ziarnami, po delikatne bułeczki, które rozpływają się w ustach. Każdy kęs to podróż po krainie domowych, naturalnych smaków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej piekarni, gdzie pasja spotyka się z tradycją, tworząc niezapomniane doznania kulinarne.
  •  Kolejowa 9 - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (3)
  • Spróbuj wyjątkowych smaków w Wąsiewicz: ciastkarnia, piekarnia, gdzie serce kuchni bije w rytmie tradycyjnego pieczenia. Mieści się przy Kolejowa 9 w Ostrowie Wielkopolskim, to tu pieczywo wyrasta na aromatyczne dzieła sztuki. Chleb, bułki i ciasta tworzone z pasją i najlepszych składników gwarantują niezapomniane doznania. Każdy bochen to opowieść zapisana w smaku i fakturze, którą musisz poznać. Odwiedź nas i poczuj, jak prawdziwe rzemiosło przemienia zboże w piekarnicze arcydzieła.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024