TOP Zupy Ostrów Wielkopolski!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje serwujące zupy w Ostrówie Wielkopolskim. Przejrzyj nasz aktualny ranking i znajdź miejsce, które zaspokoi Twoje kulinarne pragnienia. Sprawdź opinie, menu i wybierz najlepszą zupę w mieście. Idealne zestawienie dla miłośników wyśmienitych bulionów, kremów i chłodników. Z nami zawsze trafisz na smakowite i aromatyczne zupy w Ostrówie Wielkopolskim, które zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy do odkrywania topowych lokali z zupami, niezależnie od pory roku!

  •  Rynek 15 - Ostrów Wielkopolski

  • 5.00 (8)
  • Zanurz się w kulinarną podróż pełną smaków w Bistro Bravo, położonym w sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy Rynek 15. Nasze specjały, takie jak wyśmienite Zupy, są symbolem gościnności i pasji do tworzenia niezapomnianych doznań smakowych. Przytulne wnętrze restauracji, stworzone z myślą o miłośnikach wyrafinowanych doznań, stanowi idealne tło dla naszych kulinarnych dzieł. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i odkryj bogactwo aromatów, które z pewnością zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy do Bistro Bravo, gdzie każdy posiłek to opowieść napisana smakiem i tradycją.
  •  Gimnazjalna 19 - Ostrów Wielkopolski

  • 4.82 (11)
  • Spróbuj uroków prawdziwej Kuchni Ukraińskiej w sercu Ostrowa Wielkopolskiego! Nasz przytulny lokal przy Gimnazjalnej 19 to miejsce, gdzie kulinarna tradycja naszych wschodnich sąsiadów ożywa w każdym daniu. Specjalnością domu są aromatyczne Zupy – prawdziwy rozgrzewający cud, który przywołuje smaki dzieciństwa i domowego ogniska. W naszym menu znajdziesz także inne przysmaki, które kuszą swoją oryginalnością i autentycznością. Zapraszamy na niezapomnianą podróż po najwyższych smakach Ukrainy, bez konieczności przekraczania granicy!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024