TOP Zupy Włocławek!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje serwujące zupy w Włocławku. Przejrzyj nasz aktualny ranking i znajdź miejsce, które zaspokoi Twoje kulinarne pragnienia. Sprawdź opinie, menu i wybierz najlepszą zupę w mieście. Idealne zestawienie dla miłośników wyśmienitych bulionów, kremów i chłodników. Z nami zawsze trafisz na smakowite i aromatyczne zupy w Włocławku, które zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy do odkrywania topowych lokali z zupami, niezależnie od pory roku!

  •  Kościuszki 27 - Włocławek

  • 4.75 (8)
  • Zanurz się w kulinarną podróż po smakach Polski w samym sercu Włocławka. Nowy Ekspres - Polska na ulicy Kościuszki 27 jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasze specjalności, w tym niezrównane Zupy, są przygotowywane według starych, domowych receptur, które zachwycają nawet najbardziej wymagające podniebienia. W przytulnej atmosferze, z miłości do polskiej kuchni, serwujemy dania, które nie tylko rozgrzewają serca, ale i przypominają o bogactwie lokalnych smaków. Zapraszamy do delektowania się posiłkami, które każdego dnia piszą nowy rozdział w historii polskiej gastronomii.
  •  3 Maja 37 - Włocławek

  • 4.63 (8)
  • Zobacz, jak smaki Włocławka ożywają w restauracji Saska przy 3 Maja 37! Nasza kuchnia to symfonia aromatów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnością lokalu są niezapomniane Zupy, przyrządzane według tradycyjnych receptur, które zachwycają głębią i bogactwem smaków. Odkryj nasze kulinarne sekrety, delektując się potrawami przygotowanymi z najświeższych lokalnych składników. Saska to nie tylko posiłek, to przeżycie, które pozostanie z Tobą na długo po opuszczeniu naszych progów. Zapraszamy na podróż poprzez najlepsze smaki regionu!

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024