TOP Zupy Jelenia Góra!
RANKING 2024

Odkryj najlepsze restauracje serwujące zupy w Jeleniej Górze. Przejrzyj nasz aktualny ranking i znajdź miejsce, które zaspokoi Twoje kulinarne pragnienia. Sprawdź opinie, menu i wybierz najlepszą zupę w mieście. Idealne zestawienie dla miłośników wyśmienitych bulionów, kremów i chłodników. Z nami zawsze trafisz na smakowite i aromatyczne zupy w Jeleniej Górze, które zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy do odkrywania topowych lokali z zupami, niezależnie od pory roku!

  •  Aleja Wojska Polskiego 32 - Jelenia Góra

  • 5.00 (8)
  • Zapraszamy do DRAMA restauracja restobar, perły kulinarnego świata Jeleniej Góry! Odkryj z nami magię smaków, gdzie nasze Zupy uwodzą swoją niepowtarzalnością. Wyselekcjonowane, lokalne składniki tworzą nie tylko podstawę naszych dań, ale i są sercem naszej kuchni. Każdy kęs jest uczuciem, każda łyżka - pasją. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i zatop się w głębi aromatów, które czynią nasze kreacje kulinarną podróżą po najbardziej wyrafinowanych recepturach. DRAMA to więcej niż restauracja, to scenariusz na niezapomniane doznania kulinarne. Zapraszamy!
  •  plac Ratuszowy 39 - Jelenia Góra

  • 5.00 (11)
  • Ciesz się niezapomnianą ucztą dla zmysłów w Lord Lounge, gdzie magia smaku łączy się z elegancją i tradycją Jeleniej Góry. Nasze specjały takie jak Zupy, przyrządzane z lokalnych, świeżych składników, wprowadzą Cię w świat domowych, ale zarazem wyrafinowanych smaków. Odwiedź nas na placu Ratuszowym 39 i pozwól sobie na chwilę przyjemności, którą zapewni Ci nasza wyjątkowa atmosfera i mistrzowska kuchnia. Lord Lounge – to więcej niż posiłek, to prawdziwa uczta dla ducha.

KONTAKT
OBSERWUJ NAS
Bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
dołącz do naszego newslettera.

Wszelkie prawa zastrzeżone © GdzieJemy.pl, 2024